Wybór mebli kuchennych jest jedną z ważniejszych kwestii podczas urządzania domu lub mieszkania. Ponieważ kuchnia jest pomieszczeniem, w którym powierzchnie często będą narażone na wilgoć, kontakt z tłuszczem i detergentami, bardzo ważne jest, aby zabudowa kuchenna była wysokiej klasy i cechowała się dużą odpornością na te czynniki. Jak kupować meble kuchenne, by nie przepłacić?

Meble prosto od producenta

Gdy zależy nam na wysokiej jakości mebli kuchennych, a jednocześnie nie chcemy przepłacać, najlepszym wyborem jest zakup wyposażenia bezpośrednio od producenta. Rezygnacja z pośrednictwa sklepów i dystrybutorów ma wiele zalet, a niższa cena to tylko jedna z nich. Zamawianie mebli kuchennych u producenta bardzo często wiąże się z krótszym czasem oczekiwania na szafki, a także lepszym doradztwem w zakresie doboru frontów i dodatków - kto w końcu lepiej może znać się na tych podzespołach niż producent?

Kupno mebli od firmy produkującej wyposażenie to również możliwość zapoznania się z bogactwem wzorników - w tym płyt meblowych i blatów. Producent na ogół ma do dyspozycji klientów przestronny showroom, gdzie można na żywo zobaczyć oferowane meble i ocenić ich jakość oraz estetykę. Przykładem firmy produkującej wysokogatunkowe meble do kuchni jest Mak-Pol, producent z Lubelszczyzny, którego doświadczenie w meblarstwie kuchennym to ponad 30 lat. Ofertę firmy można zobaczyć tutaj: https://makpolkuchnie.pl/.

Jakie meble kuchenne są najmodniejsze w 2022 roku?

Trendy meblowe w 2022 roku w dużej mierze opierają się o matowe fronty w podstawowych kolorach, jak biel, czerń, szarość, antracyt. Młodzi Polacy bardzo chętnie sięgają po zabudowę w kolorach ciemnozielonym i granatowym, która wygląda nadzwyczaj oryginalnie. Prócz frontów matowych w dalszym ciągu zainteresowaniem cieszą się płyty akrylowe, lakierowane na wysoki połysk. Wyglądają one bardzo elegancko, wpisując się w estetykę glamour, popularną w wielu kuchniach. Wiodący polscy producenci dysponują bardzo zróżnicowanymi kolorystycznie płytami meblowym, co pozwala sprostać oczekiwaniom każdego klienta - niezależnie od tego, czy chce on urządzić kuchnię w stylu klasycznym, skandynawskim, czy industrialnym.

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Warto przeczytać